Header_Wir haben viel vor_2018-07-10_HU.jpg

Emberek. Értékek. MEWA.

Értékesítési asszisztens nemzetközi cégnél, home office

Karrier a MEWA-nál Értékesítési asszisztens nemzetközi cégnél, home office

Feladatok, elvárások:

  • Telefonon történő kapcsolatfelvétel és időpont egyeztetés ügyfelekkel otthonról és/vagy irodából (korszerű irodai felszerelést, céges telefont biztosítunk)
  • Munkavégzés csapatban, napi együttműködés az értékesítővel, illetve a budakeszi központtal
  • Ügyféladatbázis bővítésben való aktív részvétel
  • Az értékesítő napjának megtervezése és megszervezése
  • Szívesen telefonál és megnyerő a stílusa
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Magabiztos, rugalmas és célorientált
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, Internet Explorer)
  • Előny a hasonló munkakörben (call centerben) szerzett tapasztalat
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Folyamatos intenzív fejlődési lehetőség, maximális anyagi megbecsülés
  • Irodai felszerelés (számítógép, telefon, scanner, internet csatlakozás)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Átlagon felüli magas kereseti lehetőség (alapbér+prémium), 13. havi juttatás,
  • Cafetéria (SZÉP-kártya, Medicover egészségbiztosítás)

Gabriella Bene-Kondé

MEWA Textil-Service Kft.